سرانجام نسخه رسمی PlayerUnknown’s Battlegrounds برای موبایل تایید شد

0 2

به خاطر ساده تر بودن روند توسعه بازی های موبایل، بازار عناوین کلون روی اسمارت فون ها بسیار داغ است. کافیست عنوانی به محبوبیت برسد تا سازندگان اپ ها سعی کنند با ساختن بازی های مشابه پولی به جیب بزنند. حالا هم قرعه به نام PlayerUnknown’s Battlegrounds افتاده است.

عنوان PUBG یکی از پر سر و صداترین بازی های امسال بوده و در کمتر از یک سال توانسته بیش از 21 میلیون نسخه روی کامپیوتر بفروشد

این عنوان سبک بتل رویال که چند ماه پیش برای رایانه های شخصی منتشر شد، به خاطر موفقیت های عجیبش به هدف خوبی برای سازندگان تبدیل گشت و تاکنون شاهد چند عنوان کلون از آن روی موبایل ها بوده ایم که عمدتا هم کیفیت لازم را ندارند. اما به نظر می رسد که وقتش شده با کلون های بی کیفیت این بازی خداحافظی کنیم.

با توجه به اطلاعات به دست آمده، کمپانی معروف Tencent با همکاری سازنده اصلی بازی درصدد است تا پورت PUBG را روی موبایل منتشر کند. البته بازی برای عرضه در چین تایید شده و فعلا خبری از انتشار جهانی نیست. اما با توجه به سیاست های پیشین Tencent می توانیم امیدوار باشیم که پورت PUBG را در بقیه کشورها نیز ببینیم.

آن ها قبلا برای پورت بازی معروف League of Legends برای موبایل هم همین برنامه را پیش گرفته بودند. در هر صورت میان کلون های بی کیفیت از PUBG، پورت رسمی بازی روی تلفن های هوشمند آن هم توسط یک کمپانی معروف می تواند خبر خوبی باشد. بد نیست بدانید هنوز تاریخ عرضه ورژن موبایل PUBG مشخص نشده است.

بیشتر خوانید:
  • عطش مبارزه؛ با بهترین بازی های سبک «بتل رویال» روی موبایل آشنا شوید
  • PlayerUnknown’s Battlegrounds پس از 24 ساعت؛ استرس و هیجان بی نهایت

منبع: سرانجام نسخه رسمی PlayerUnknown’s Battlegrounds برای موبایل تایید شد

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.