ارمغان جدید پیکسل 2 برای کاربران: ریبوت شدن خود بخود [به روز رسانی]

0 2

سری پیکسل 2 از زمان عرضه با مشکلات عدیده ای از قبیل باگ در صفحه لمسی، پیکسل های سوخته، ضبط صداهای عجیب حین فیلمبرداری و غیره دست به گریبان بوده اند و حالا ریبوت شدن هم به این صف عریض و طویل اضافه شده است.

برخی از کاربران پیکسل 2 و نیز پیکسل 2 اکس ال در انجمن رسمی مرتبط به این محصول از ریبوت شدن گاه و بیگاه اسمارت فون های خود هنگام اتصال به شبکه LTE خبرداده اند. بر این اساس باگ مذکور حتی در موبایل های تعویض شده توسط نمایندگی ها نیز دست از سر کاربران برنداشته است. حالا اما برخی از کاربران فعال در انجمن پیکسل 2 مدعی شده اند که دلیل این مشکل اتصال به شبکه LTE در مناطق با آنتن دهی ضعیف است. یکی از کاربران توضیحات زیر را در این باره ارائه کرده است:

زمانی که در خانه به وای فای متصل می شوم این مساله به ندرت روی می دهد، اما با اتصال به شبکه LTE در نقاط با آنتن دهی ضعیف موبایل دائما ریبوت می شود. با این حال زمانی که تنظیمات شبکه را به 3G تغییر می دهم هیچ مشکلی وجود ندارد.

به نظر می رسد که گوگل در حال حاضر مشغول جمع آوری بازخوردهای کاربران است و اگر مشکل سخت افزاری نباشد، احتمالا در آینده نزدیک با ارائه یک پچ اصلاحی این کاربران را با شبکه LTE آشتی دهد.

 

به روز رسانی:

گوگل به تازگی اعلام کرده از این موضوع مطلع است و به زودی یک آپدیت برای رفع مشکل ارائه خواهد کرد.

منبع: ارمغان جدید پیکسل 2 برای کاربران: ریبوت شدن خود بخود [به روز رسانی]

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.