اولین ویدیو از مجموعه اپل پارک در سال 2018 [تماشا کنید]

0 2

اپل پارک که مقر جدید این کمپانی است، مراحل نهایی توسعه و تجهیز را سپری می کند. به تازگی «دانکن سینفیلد» فیلم بردار، اولین ویدیوی تهیه شده با پهپاد در سال 2018 را از مقر اپل تهیه کرده که پیشرفت های آن را به خوبی نمایش می دهد.

ویدیو ابتدا محوطه بیرونی این مجموعه را نمایش می دهد که فرایند تکمیل آن در سال 2018 میلادی نیز همچنان ادامه دارد. از آنجایی که ساختمان اصلی این مجموعه تقریباً کامل شده، حالا بر خلاف ویدیو های پیشین، خبر چندانی از تجهیزات عظیمی که در محوطه بیرونی جمع شده بودند تا به داخل ساختمان منتقل شوند، نیست.

ویدیو همچنین سالن آمفی تئاتر استیو جابز و مرکز بازدید کنندگان اپل پارک را نشان می دهد. در نهایت به نظر می رسد بخش های کوچکی از محوطه و نیز سازه ها باقی مانده تا تکمیل شوند. البته در حال حاضر کارمندان به ساختمان اصلی این مجموعه منتقل شده اند. همچنین مرکز بازدید کنندگان نیز پیش از این به روی عموم باز شده بود.

حالا نزدیک به یک سال از زمانی که اپل اعلام کرد نام این مجموعه را اپل پارک خواهد گذاشت می گذرد. در آن زمان اپل اعلام کرده بود که فرایند انتقال کارمندان به این مجموعه شش ماه طول می کشد.

منبع: اولین ویدیو از مجموعه اپل پارک در سال 2018 [تماشا کنید]

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.