بازی Anthem تا سال ۲۰۱۹ تاخیر خورد

0 2

بازی Anthem که در مراسم E3 سال گذشته معرفی شد را می توان یکی از مورد انتظارترین عناوین سال جاری میلادی دانست و حال به نظر می رسد که عرضه این بازی تا تاریخ نامعلومی در سال 2018 عقب افتاده است.

به گزارش وب سایت کوتاکو، بایوور به عنوان یکی از مطرح ترین استودیو بازی سازی در چند سال اخیر که عناوین بزرگی را نیز در کارنامه خود دارد، در حال حاضر تمام  توان خود را روی پروژه Anthem متمرکز کرده و اعضایی که روی بقیه بازی های این استودیو مشغول کار هستند، تنها گروه کوچکی از تیم پشتیبانی بایوور محسوب می شوند.

حال طبق گفته های یکی از افراد نزدیک به تیم سازنده بازی، مراحل ساخت Anthem در سال 2018 به پایان نرسیده و به احتمال زیاد شاهد عرضه این عنوان در اوایل سال 2019 خواهیم بود. البته به نظر می رسد که اگر الکترونیک آرتز تاریخ عرضه بازی را تا 2019 عقب بیاندازد، این بازی نهایتاً در سه ماهه ابتدایی این سال منتشر خواهد شد.

یکی از دلایل طولانی تر شدن روند ساخت بازی را می توان در توقع الکترونیک آرتز در عرضه یک نسخه بتا، نسخه مخصوص مشترکینی EA Access و مشخص کردن زمان عرضه DLC های این بازی دانست.

کوتاکو به این نکته اشاره می کند که بخش وسیعی از تیم بایوور هم اکنون در حال کار روی پروژه Anthem است و قسمت کوچک تری از این استودیو روی قسمت بعدی Dragon Age و Star Wars: The Old Republic مشغول کار هستند.

حساسیت عرضه Anthem از این جهت است که کیفیت بازی بدون شک روی آینده استودیو سازنده آن یعنی بایوور تاثیر خواهد گذشت. سال گذشته و با عرضه آخرین قسمت از سری مس افکت، شعبه مونترال بایوور از سمت الکترونیک آرتز تعطیل شد و حتی هم اکنون شایعاتی مبنی بر عرضه نشدن نسخه جدیدی از این سری برای مدتی طولانی شنیده می شود.

الکترونیک هنوز هیچ پاسخی نسبت به امکان تاخیر خوردن تاریخ عرضه بازی تا زمانی نامعلوم، نداده و باید منتظر ماند و دید که آیا در گزارش مالی این کمپانی در انتهای ژانویه، آیا اشاره ای به تاریخ عرضه Anthem می شود یا نه.

منبع: بازی Anthem تا سال ۲۰۱۹ تاخیر خورد

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.