نوکیا ۷ پلاس با چیپست اسنپدراگون ۶۶۰ در گیک‌بنچ رویت شد

0 1

ماه گذشته شایعاتی در رابطه با هدف شرکت «HMD Global» صاحب برند نوکیا برای عرضه‌ی جهانی تلفن‌های هوشمند نوکیا ۷ مطرح شد. البته این مسئله توسط مسئولین این کمپانی هرگز تایید نشد اما حال مدل دیگری از این موبایل‌ها با نام نوکیا ۷ پلاس در وب سایت گیگ‌بنچ رویت شده است.

بر اساس‌ لیست‌های موجود در سایت گیگ‌بنچ، گجتی که نوکیا ۷ پلاس  نام‌ گرفته قرار است از یک چیپست اسنپدراگون ۶۶۰ بهره گیرد. این مسئله را می‌توان به عنوان یک پیشرفت به حساب آورد چرا که مدل‌ معمولی نوکیا ۷ از یک چیپست اسنپدراگون ۶۳۰ بهره می‌برد.

تنها اطلاعات دیگری که علاوه بر نوع چیپست به کار رفته در این تلفن هوشمند توسط سایت گیگ‌بنچ منتشر شده، مقدار رم تعبیه موجود در این گجت است که حجمش ۴ گیگابایت است. ضمن اینکه به گزارش این سایت مدل مذکور از اندروید 8.0 اوریو نیز برخوردار است.

نوکیا ۷ اصلی در دو مدل مختلف ارائه شد. اولی با ۴ گیگابایت رم و ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی و دومی با ۶ گیگابایت رم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی. بنابراین رم موجود در موبایل جدید نوکیا ۷ پلاس تغییری نکرده است.

نوکیا ۷

با توجه به نام پلاس اضافه شده به مدل قبلی انتظار می‌رود که نمایشگر این مدل از نسخه‌ی قبلی بزرگتر باشد. البته هنوز هیچ تصویری از این تلفن هوشمند منتشر نشده و نمی‌توان در این زمینه اظهار نظر نمود.

پیش از این «HMD Global» صاحب برند نوکیا، اعلام کرده بود که قصد دارد نوکیا ۹ را در اوایل دی ماه امسال عرضه کرده و در همین زمان بازار‌های تحت پوشش نوکیا ۷ را افزایش دهد. بسیاری از کارشناسان این تاریخ را زمان عرضه‌ی جهانی نوکیا ۷ می دانستند که البته این اتفاق رخ نداد.

نوکیا ۹

حال به نظر می‌رسد که کاربران مجبورند تا زمان کنگره جهانی موبایل امسال MWC 2018 در بارسلونا صبر کرده تا برنامه‌های HMD Global رسما اعلام شده و تکلیف مدل های جدید نوکیا مشخص شود.

منبع: نوکیا ۷ پلاس با چیپست اسنپدراگون ۶۶۰ در گیک‌بنچ رویت شد

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.