تاریخ عرضه نسخه موبایل فاینال فانتزی 15 مشخص شد

0 1

بازی Final Fantasy XV: Pocket Edition یکی از کنجکاو برانگیزترین پروژه های تلفن های هوشمند است. این عنوان نقش آفرینی در واقع نسخه جیبی فاینال فانتزی 15 به حساب می آید. همان شخصیت ها حضور دارند، می توانید آزادانه در محیط بچرخید، با دشمنان گوناگون بجنگید و خط داستانی که پیشتر با فاینال فانتزی 15 دیده بودید را پیش ببرید.

فاینال فانتزی 15: پاکت ادیشن ابتدا قرار بود سال 2017 منتشر شود

بنابراین شاید بزرگترین تفاوت نسخه موبایل با رایانه های شخصی را بتوانیم استفاده از سبک ژاپنی چیبی برای گرافیک بنامیم که در آن همه چیز کوچک تر شده اند. حالا با توجه به اطلاعات به دست آمده، کمتر از دو هفته دیگر بازیکن ها می توانند این عنوان موردانتظار را تجربه کنند.

ساعاتی پیش نسخه موبایل فاینال فانتزی 15 برای پیش خرید در اپ استور قرار گرفت که با توجه به تاریخ ثبت شده در صفحه بازی، بازیکن ها در نه فوریه (20 بهمن) می توانند آخرین دست پخت کمپانی اسکوئرانیکس را تجربه کنند. همانگونه که در مقاله مورد انتظارترین بازی های موبایل سال 2018 گفتیم، بازی در ده قسمت عرضه می شود.

حجم کلی بازی 5 گیگابایت است اما اگر بخواهید نسخه گرافیک بالا را تجربه کنید باید بیش از 8 گیگابایت دانلود کنید، رقمی که نسخه موبایل فاینال فانتزی 15 را در کنار گرید اتواسپورت تبدیل به پرحجم ترین بازی موبایل می کند.

قسمت اول رایگان بوده و قسمت های دوم و سوم هر کدام 0.99 دلار قیمت دارند. قیمت بقیه قسمت ها نیز هر کدام 3.99 دلار خواهد بود. البته برای صرفه جویی می توانید تمام ده قسمت را با 19.99 دلار بخرید. بد نیست بدانید فاینال فانتزی 15: پاکت ادیشن تنها روی iOS 11.1 و ورژن های جدیدتر اجرا می شود.

برای تجربه بازی در دیوایس های اندرویدی نیز باید موبایل تان به اندروید 5 یا بالاتر مجهز باشد. برای اطلاعات بیشتر، نسخه پلتفرم های خانگی فایل فانتزی 15 سال گذشته و بعد از تاخیرهای زیاد منتشر شد و هر چند بعضی منتقدان بازی را ستودند، ولی طرفداران سری فاینال فانتزی چندان از نتیجه کار راضی نبودند.

منبع: تاریخ عرضه نسخه موبایل فاینال فانتزی 15 مشخص شد

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.