معرفی بازی Game of Warriors؛ مراقب شارژ موبایل تان باشید

0 1

بازی های سبک Idle Games اگرچه به خاطر ذات بی پایان خود و المان های اعتیادآورشان از عناوین ممنوعه اسمارت فون ها هستند ولی گاهی اوقات بد نیست روی تخت دراز بکشیم، یکی از این بازی ها را نصب کنیم و جمله «فقط پنج دقیقه دیگر» را برای دفعات متوالی به خودمان بگوییم.

با بیش از یک میلیون دانلود و میانگین امتیازی 4.6 در گوگل پلی، بازی از عناوین محبوب Idle Games به شمار می رود

Game of Warriors یکی از عناوین خوب همین سبک است که به نوعی نسخه پیشرفته عنوان دوست داشتنی Grow Castle به حساب می آید. سازنده هر چند سعی کرده با استفاده از المان های سبک استراتژی ساخته اش را از نمونه های مشابه جدا کند ولی همچنان با یکی از کلیشه های سرگرم کننده Idle Games رو به رو هستیم.

جدا از جذابیت همیشگی سبک Idle Games، همانند Grow Castle چیزی که بازی را جذاب تر می کند باز گذاشتن دست گیمر برای شخصی سازی محیط اطرافش است. هر چیزی که دارید را می توانید ارتقا دهید و این کار نه تنها قدرت تان را افزایش می دهد بلکه تغییراتی ظاهری زیادی را نیز در محیط به وجود می آورد.

نمایی از بازی پیش از جنگ؛ با لمس Next Wave موجی از دشمنان به سمت تان حمله می کنند و باید با آن ها بجنگید. اگر باختید همان موج (Wave) را تکرار می کنید و در صورت پیروزی نوبت به موج قوی تر می رسد.

بنابراین تا جایی که می توانید به بازی ادامه می دهید تا تغییرات بیشتری را دیده و برای بهبود قلعه آیتم های بیشتری را خریداری کنید. البته برخلاف دیگر عناوین سبک Idle Games که معمولا بعد از خروج، بازی همچنان ادامه می یابد در Game of Warriors این ویژگی با محدودیت هایی حضور دارد که شاید به مذاق بعضی ها خوش نیاید.

همانگونه که بالاتر گفتیم، ساخته Play365 نسخه پیشرفته تر Grow Castle است. بنابراین مثل این بازی در اینجا هم کنترل یک قلعه به شما داده می شود و دو کار مهم دارید: قلعه را قدرتمند کرده و با موج های دشمنان رو به رو شوید. در هر حمله می توانید سربازانی را به میدان نبرد بفرستید یا از ابزارهای دیگر کمک بگیرید.

نوار قرمز رنگی که در پایین سمت چپ حضور دارد، انرژی شما برای استفاده از سربازان را نشان می دهد. باید صبر کنید این نوار پر شد تا نیروها را به میدان بفرستید.

پیش از نبرد هم باید با سکه هایی که در دفاع از قلعه یا حمله به بقیه به دست آوردید، منطقه خود را قدرتمند تر سازید. گفتیم حمله به بقیه، در بازی قلعه های دیگری نیز حضور دارد که با هجوم به آن ها این مناطق در اختیارتان قرار گرفته و هر دقیقه مالیاتی را به شما می دهند.

کلیت Game of Warriors همین بود که خواندید. برای کسانی که از Grow Castle لذت بردند، مطمئنا ساخته استودیوی Play365 می تواند سرگرم کننده باشد. اگر هم تاکنون عنوانی از سبک Idle Games با درون مایه دفاع از قلعه و نقش آفرینی تجربه نکرده اید، Game of Warriors گزینه خوبی است تا غرق در این بازی ها شوید.

برای حمله به بقیه منطقه ها نیازمند سکه هستید. گاهی اوقات محاصره قلعه دشمنان به شما هیروها و نیروهای جدید می دهد.

در بازی نه تنها می توانید قلعه را ارتقا دهید و ساختمان های دفاعی جدید بسازید، بلکه سربازان هم قابل ارتقا هستند.

منبع: معرفی بازی Game of Warriors؛ مراقب شارژ موبایل تان باشید

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.