نگاهی به مشخصات چری تیگو7 در بازار ایران

0 0

به گزارش روابط عمومی شرکت خودروسازی چری در ایران؛ این شرکت برای نخستین بار اقدام به برگزاری تور بین المللی خودروی تیگو7 برای مشتریان خود نمود، تا برای نخستین بار امکان تست خودرو خارج از مرز های کشور فراهم گردد ، تا این شاسی بلند لوکس چری ، مورد محک مشتریان و خبرنگاران قرار گیرد.

جاده های متنوع به لحاظ محیطی ، زنجان ، تبریز ، آستارا، رشت و…….  هر کدام فرصت مناسبی را پدید آورد تا خودروی تیگو7 به چالش کشیده شود.

در پایان این سفر ، کلیه مشتریان از عملکرد خودرو خود رضایت کامل را داشتند ، شتاب و کشش مناسب ، پایداری و توانایی های حرکتی مناسب به دارندگان تیگو7 اثبات نمود که انتخاب مناسب و درستی را داشته اند.

جاده های کوهستانی ، اتوبان های هموار و شرایط مختلف آب و هوایی و همچنین بارش برف همگی عاملی بودند تا تیگو7 توانایی های خود را نشان دهد، تیگو7 به عنوان لوکس ترین محصول چری تابستان امسال طی مراسمی خاص رونمایی شد. موتور 1.5 لیتری توربو با قدرت 147 اسب بخار و گشتاور 210 نیوتن بر متر با بهره گیری از تکنولوژی روز، گیربکس دو کلاچه اتوماتیک، همگی دست به دست هم دادند تا از تیگو7 یک شاسی بلند راحت و زیبا مناسب برای  سفر های خانوادگی بسازند.

نکته دیگر در خصوص چری تیگو7، کسب 5 ستاره ایمنی در آزمون تست تصادف استاندارد چین است، البته اینبار ملاک استاندارد و ارزیابی کاملا مشابه استاندارد های اروپایی انجام شده تا نتیجه آن از تیگو7 یک شاسی بلند کاملا امن بسازد تا بتوان با خیال آسوده سفر نمود.

از سوی دیگر قطعه سازان مطرح جهان نظیر شرکت امریکائی هانیوال برای ساخت سیستم توربو شارژ ، شرکت آلمانی گتراگ برای ساخت سیستم انتقال قدرت ،شرکت انگلیسی لوتوس برای ساخت شاسی تیگو 7 دخیل بوده اند و چون دیگر محصولات موجود چری با شرکت هایی چون بوش ، ولئو، جانسون و…… همکاری تنگاتنگی داشته است.

تیگو7 در شرایط فعلی بازار با قیمتی در حدود 140 میلیون تومان عرضه می شود و با توجه به افزایش یکباره شدید قیمت رقبای وارداتی خود ، با اختلاف قیمتی بیش از 100 میلیون تومان با رقبای کره ایی و با توجه به مشابهت ابعادی و دارا بودن کلیه آپشن های لازم می تواند به عنوان گزینه قابل قبولی تلقی شود.

منبع: نگاهی به مشخصات چری تیگو7 در بازار ایران

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.