کار روی نسخه پیش نمایش توسعه دهندگان اندروید 9 به مراحل پایانی نزدیک می شود

0 1

گوگل معمولا عادت دارد که اولین نسخه پیش نمایش توسعه دهندگان اندروید خود را اوایل بهار عرضه کند و ممکن است این اتفاق امسال هم تکرار می شود. با این وجود چند روز پیش گوگل پروژه متن باز اندروید (Android Open Source Project) خود را آپدیت کرد که نکته قابل توجه آن پیام «آینده همین الان است (نسخه 2018)» در کدهای این پروژه بود.

در حالی گوگل سخت مشغول کار روی اندروید 9 است که هنوز خیلی از موبایل ها به اندروید 8 آپدیت نشده اند

هر چند این جمله چیز زیادی را فاش نمی کند ولی نشان می دهد که انگار کار روی نسخه پیش نمایش توسعه دهندگان اندروید به مراحل پایانی خود نزدیک می شود. جالب اینجاست که گوگل معمولا عادت ندارد تا هیاهویی پیرامون عرضه نسخه پیش نمایش سیستم عاملش به راه بیاندازد و این از معدود دفعاتی است که آن ها چنین کاری کرده اند.

در هر صورت کنفرانس Google I/O در فاصله زمانی بین 8 تا 10 می (18 تا 20 اردیبهشت 96) برگزار می شود و به رسم همیشه، انتظار می رود که در این رویداد گوگل جزییاتی بیشتری را از اندروید 9 که با حرف رمز P آن را می شناسیم در اختیار علاقه مندان قرار دهد.

برای اینکه نام اندروید بعدی مشخص گردد نیز باید تا این تاریخ دست نگه داریم ولی پیشبینی می شود که اهالی مانتن ویو اندروید بعدی را Pie یا حتی Pineapple Pie بنامند. بد نیست بدانید Mishaal Rahman، مدیر جامعه توسعه دهندگان ایکس‌دی‌ای، انتظار دارد که نسخه پیش نمایش سازندگان اندروید 13 مارس (23 اسفند) عرضه می شود.

منبع: کار روی نسخه پیش نمایش توسعه دهندگان اندروید 9 به مراحل پایانی نزدیک می شود

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.