فیلم ماریو توسط تهیه کننده انیمیشن مینیون ها و عصر یخبندان ساخته می شود

0 3

فیلم ماریو قرار است با همکاری استودیو سازنده انیمیشن های محبوب مینیون ها، عصر یخبندان و منِ نفرت انگیز ساخته شود.

پس از اعلام خبر قیمت و زمان عرضه نینتندو سوییچ آنلاین و معرفی بازی Mario Kart Tour، این شرکت ژاپنی در توییتر خود اعلام کرد که می خواهد با همکاری Illumination Entertainment فیلم ماریو را بسازد. البته شیگرو میاموتو، خالق ماریو و یکی از سه مهره کلیدی شرکت نینتندو نیز روی این پروژه به صورت مستقیم کار خواهد کرد و نقش تهیه کنندگی ایفا می کند.

شیگرو میاموتو در کنار ماریو

کریس مِلِداندری، رئیس استودیوهای Illumination Entertainment قرار است مستقیما با میاموتو در رابطه با ساخت این انیمیشن همکاری کرده و مشترکا کار تهیه کنندگی را بر عهده گیرند.

البته هنوز هیچ تاریخ انتشار رسمی و یا اطلاعات و جزئیات مربوط به فیلم ماریو که قطعا انیمیشنی خواهد بود ارائه نشده و دانسته های ما در همین اندازه است.

در بیانیه خبری منتشر شده نینتندو نیز آمده که یونیورسال پیکچرز نیز در تهیه و تولید فیلم ماریو ایفای نقش خواهد کرد و جدا از تامین سرمایه، به توزیع جهانی فیلم کمک خواهد کرد.

آخرین بار که بر اساس شخصیت ماریو فیلمی ساخته شد، نتیجه چندان جالب از آب در نیامد و فیلم ماریو در سال ۱۹۹۳ تقریبا یک اشتباه بزرگ و آبروریزی تکرار نشدنی بود. حالا باید دید که متخصصین انیمیشن سازی در Illumination Entertainment در همکاری با میاموتو می توانند یک فیلم شایسته نام ماریو ارائه دهند یا خیر.

منبع: فیلم ماریو توسط تهیه کننده انیمیشن مینیون ها و عصر یخبندان ساخته می شود

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.